Mūsu meistari

LARISA

KĻIMOVA

Goldwell tehnologs, top stilists

"Dzīve kļūst krāsaināka kad satiec talantīgu friziermeistaru."

Laimalux salonā mūsu meistarei Larisai ir bagāta pieredze friziermākslā. Jau 35 gadus viņa attīsta savu meistarību apmācoties dažādās valstīs. Pateicoties tam, Larisa vada arī seminārus jaunajai frizieru paaudzei, kā arī, dalās pieredzē ar kolēģiem. Kā Goldwell tehnologs, 9 reiz ņēma dalību starptautiskā konkursā Colorzoom, no kurām 7 reiz izcīnīja uzvaru iekļūstot starptautiskā konkursa finālā.

IRINA

DRABO

Friziermeistars

28 gadi frizieru meistarības jomā. Matu griezumi, ieveidošana un frizūras ir meistares sirdslieta. Interesē sporta aktivitātes, pareizs uzturs un viss, kas saistīts ar veselību un skaistumu. Irina tiecas dzīvot ilgi un laimīgi. Produktīvi strādāt un protams, arī pilnveidoties.

ILMĀRS

EGLĪTIS

Friziermeistars, top stilists

Friziermeistars ar 20 darba gadu pieredzi. Esmu 6 reizes izcīnījis tiesības piedalīties pasaules konkursu finālā, pārstāvot Latviju (Goldwell Colorzoom, Goldwell Trendzoom). Kopā ar sievu audzinu 4 bērnus - trīs meitas un dēlu. Savu brīvo laiku pavadu kopā ar ģimeni. Esam aktīvi un kopā arī sportojam, bieži braucam ar divriteņiem. Uzskatu, ka bērniem jāmāca gādība par dzīvniekiem. Esam uzņēmušies rūpes par 7 dzīvniekiem.

Laipni gaidīšu Jūs salonā "Laima Lux"!

GENĀDIJS/YAROSLAV ROMANČENKO

Friziermeistars, top stilists

Matu griezumi, krāsošana, taisnošana, veidošana un frizūras

SABĪNE KONDRATOVIČA

Friziermeistars, Make-Up meistars

Sabīne jau 10 gadus strādā skaistumkopšanas jomā, kā friziermeistars un vizāžists. Visvairāk savā darbā viņai patīk vērot kā veiksmīgs matu sakārtojums un grims spēj pārvērst jebkuru sievieti par karalieni. Dievina iepazīties un strādāt ar interesantiem cilvēkiem, kuri nebaidās riskēt, patīk košas un sulīgas krāsas. Sabīnes dzīves moto: “ Dzīvojam tikai vienreiz , izbaudam to”

JEVGĒNIJA

KRŪZE

Friziermeistars

 Matu griezumi, krāsošana, taisnošana, veidošana un frizūras

IRINA PONKRATENKOVA

MANIKĪRMEISTARS

Manikīrs, pedikīrs

JŪLIJA TITOVA

Friziermeistars

Jūlija ir friziere. 30 gadu pieredze frizieru mākslā. Veic sieviešu un vīriešu matu griezumus, krāso matus dažādās tehnikās un ieveido tos.

INGA LAMAKA

FRIZIERMEISTARS,STILISTS,  MAKE-UP MEISTARS

Meistare ar 10 gadu stāžu matu griezumos un dažādu tehniku krāsošanā! Griezumi kā vīriešiem, tā sievietēm. 

Kā arī ballītēm, kāzām, svētkiem un citiem pasākumiem izveidošu gan frizūru, gan MakeUp 

Uz tikšanos

SALONA LAIMALUX KOMANDA 

Vasara 2022

Ekskursija

SALONA LAIMALUX KOMANDA

Ziema 2023

Jaunpils

SALONA LAIMALUX KOMANDA

 

 

Teambuilding

...

  • Mājaslapa
  • Veikals